Polityka prywatności

Polityka prywatności


Administratorem danych osobowych jest firma Sachi Cosmetics, ul. Wieczorka 6/22, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Dane osobowe naszych Klientów są przechowywane i zabezpieczone z  zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.),  oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych.

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji zamówień składanych w sklepie Sachi poprzez stronę internetową pod adresem http://www.sachi.pl

Każdy zarejestrowany Klient ma prawo i możliwość wglądu do swoich danych, poprawiania ich oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania lub samodzielnego ich usunięcia z naszej bazy danych.

W przypadku usunięcia danych, zostaną one fizycznie i trwale usunięte z bazy bez możliwości ich późniejszego odczytania.

Baza danych spełnia najwyższe wymogi stawiane w zakresie ochrony fizycznej i elektronicznej.

Złożenie Zamówienia jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia.

Firma Sachi Cosmetics jako Administrator Danych Osobowych zobowiązuje się do:

  • ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 „O ochronie danych osobowych” (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
  • nie udostępniania danych osobowych Klientów osobom trzecim  o ile nie jest to związane z  realizacją zamówienia.
  • nie wysyłania żadnych materiałów marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną bez zgody Klientów, zgodnie z ustawą „o świadczeniu usług drogą elektroniczną" z dnia 18 lipca 2002 roku. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl